Ασφάλεια

Βρείτε προϊόντα για την προστασία της περιουσίας σας. Κάμερες, θυροτηλέφωνα, συναγερμοί, ενδοεπικοινωνία, ανιχνευτές διαφόρων τύπων, στις καλύτερες τιμές της αγοράς και με πληρωμή σε 36 δόσεις. 

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° IP security camera Indoor Bulb Ceiling/Wall/Desk

Κωδικός προϊόντος: WAUALX00

51.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° IP security camera Indoor Bulb Ceiling/Wall/Desk


National Geographic Metal Detector

Κωδικός προϊόντος: 11316703

28.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

National Geographic Metal Detector


Έξυπνος Συναγερμός Smartwares HA701IP

Κωδικός προϊόντος: BV0400141

308.00   283.00
-8%
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Έξυπνος Συναγερμός Smartwares HA701IP


Digitus DN-82121-1 network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Black

Κωδικός προϊόντος: WALLZU07

82.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Digitus DN-82121-1 network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Black


D-Link mydlink Pro IP security camera Indoor & outdoor Dome Ceiling/Wall 1920 x 1080 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALD74

270.00   235.00
-13%
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

D-Link mydlink Pro IP security camera Indoor & outdoor Dome Ceiling/Wall 1920 x 1080 pixels


LevelOne RJ45 to SC Managed Gigabit Media Converter, Single-Mode Fiber, 20km

Κωδικός προϊόντος: WALGZF06

149.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

LevelOne RJ45 to SC Managed Gigabit Media Converter, Single-Mode Fiber, 20km


LevelOne PT Network Camera, 2-Megapixel, 150Mbps 802.11b/g/n, Day & Night, IR LEDs

Κωδικός προϊόντος: WAUA#157

243.00   223.00
-8%
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

LevelOne PT Network Camera, 2-Megapixel, 150Mbps 802.11b/g/n, Day & Night, IR LEDs


Ubiquiti Networks G3-FLEX IP security camera Indoor & outdoor Cube Ceiling/Wall/Pole 1920 x 1080 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALQ15

95.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Ubiquiti Networks G3-FLEX IP security camera Indoor & outdoor Cube Ceiling/Wall/Pole 1920 x 1080 pixels


D-Link DCS-2670L security camera IP security camera Indoor & outdoor Dome Ceiling 1920 x 1080 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALD70

181.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

D-Link DCS-2670L security camera IP security camera Indoor & outdoor Dome Ceiling 1920 x 1080 pixels


Lenovo 4X90F84315 networking card Ethernet

Κωδικός προϊόντος: WAPNZI9B

35.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Lenovo 4X90F84315 networking card Ethernet


LevelOne Fixed IP Network Camera, 1.3-Megapixel, 300Mbps Wireless 802.11n

Κωδικός προϊόντος: WAUA#144

135.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

LevelOne Fixed IP Network Camera, 1.3-Megapixel, 300Mbps Wireless 802.11n


Ubiquiti Networks UVC-G3-MICRO security camera IP security camera Indoor & outdoor Bullet Desk/Wall 1920 x 1080 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALQ13

196.00
Παράδοση σε 4-10 ημέρες

Ubiquiti Networks UVC-G3-MICRO security camera IP security camera Indoor & outdoor Bullet Desk/Wall 1920 x 1080 pixels

Φόρτωση ...