Ασφάλεια

Βρείτε προϊόντα για την προστασία της περιουσίας σας. Κάμερες, θυροτηλέφωνα, συναγερμοί, ενδοεπικοινωνία, ανιχνευτές διαφόρων τύπων, στις καλύτερες τιμές της αγοράς και με πληρωμή σε 36 δόσεις. 

D-Link DCS-932L Indoor Cube 640 x 480 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALD16

58.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

D-Link DCS-932L Indoor Cube 640 x 480 pixels


Xiaomi Mi Home Security Camera 360° IP security camera Indoor Bulb Ceiling/Wall/Desk

Κωδικός προϊόντος: WAUALX00

46.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° IP security camera Indoor Bulb Ceiling/Wall/Desk


Blink XT2

Κωδικός προϊόντος: AMT-B07M98TLCK

115.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Blink XT2


Nest Cam Outdoor security camera NC2100GB

Κωδικός προϊόντος: AM224289

229.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Nest Cam Outdoor security camera NC2100GB


LevelOne PT Network Camera, 2-Megapixel, 150Mbps 802.11b/g/n, Day & Night, IR LEDs

Κωδικός προϊόντος: WAUA#157

235.00   218.00
-7%
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

LevelOne PT Network Camera, 2-Megapixel, 150Mbps 802.11b/g/n, Day & Night, IR LEDs


D-Link DEM-431XT network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Κωδικός προϊόντος: WALGZD24

275.00   250.00
-9%
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

D-Link DEM-431XT network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm


Arlo VMC3030 IP security camera Indoor & outdoor Cube Desk/Wall 1280 x 720 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALN03

117.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Arlo VMC3030 IP security camera Indoor & outdoor Cube Desk/Wall 1280 x 720 pixels


Netgear Arlo Q Indoor Cube 1920 x 1080 pixels

Κωδικός προϊόντος: WAUALN10

239.00   213.00
-11%
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Netgear Arlo Q Indoor Cube 1920 x 1080 pixels


LevelOne Fixed IP Network Camera, 1.3-Megapixel, 300Mbps Wireless 802.11n

Κωδικός προϊόντος: WAUA#144

132.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

LevelOne Fixed IP Network Camera, 1.3-Megapixel, 300Mbps Wireless 802.11n


Pyrexx PX-1 Smoke Detector V3-Q black - Skyblue - black

Κωδικός προϊόντος: 11860916

32.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Pyrexx PX-1 Smoke Detector V3-Q black - Skyblue - black


Ei Electronics Ei208IDW i-Series CO carbon monoxide alarm

Κωδικός προϊόντος: 11377078

49.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Ei Electronics Ei208IDW i-Series CO carbon monoxide alarm


Ei Electronics Ei650W Smoke Detector

Κωδικός προϊόντος: 11287065

32.00
Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες

Ei Electronics Ei650W Smoke Detector

Φόρτωση ...